Lapas

piektdiena, 2011. gada 4. novembris

Bilance

Laiks skrien...aulēkšo... mēģinu pierast pie tumsas...sadzīvot...iemīlēt...
Sveces....gaismiņas...lukturīši...Lēnām mostos...ir iestājis mans pareizais laiks... 
 Ir noticis tik daudz un tai pat laikā nekas...
Mēneša atskaite :)
Darbu bijis daudz... un joprojām ir daudz... dokumentu kalnos es pazudu... Paldies mīļiem cilvēkiem, kas parūpējās, lai es pavisam nepazustu savas mapēs.

25. oktobrī, LMA Studentu klubā notika džeza koncertu sērijas „Joseph Willow’s Jazz Club” regulārais pasākums, vakara īpašie viesi – saksofonists Deniss Paškevičs un džeza kvartets „Dynamic”. Arī man bija tas prieks baudīt gan profesionāļu sniegumu, gan jauno mākslinieku... te lielais MEGA paldies Baibai...2. novembrī man bija iespēja pabūt interesantās diskusijās KOMPASS...Paldies Armandam par ielūgumu.
Ar savu darbu...sajūtā dalījās fantastiski Latvijas mākslinieki...
Andra Manfelde - piecu grāmatu autore, 
Inga Gaile - triju dzejoļu krājumu autore, 
Valērijs Oļenho-neatkarīgs mākslinieks , dejotājs , horeogrāfs
Simona Orinska - sertificēta deju kustību terapeite, kustību māksliniece, BUTO deja.
Buto deja mani pārsteidza nesagatavotu :)  Neko tādu iepriekš nebiju lasījusi/ dzirdējusi/ redzējusi...
       *Buto-japāņu laikmetīgā deja, kas akcentē saikni ar pagātnes mantojumu un uzsver personiskā, dabiskā “ķermeņa arheoloģijas” principu izmantojumu dejas procesā.

Izlasītas divas grāmatas...
Tomass Mains Rīds "Kvarterone, jeb piedzīvojumi tālajā Luiziānā". Pirmo reizi lasīju šo grāmatu padsmitgados... Un šobrīd pārlasot...aizrautība nebija zudisi... fantastiski dabas apraksti...kolorīti tēli...aizraujošs stātijums...
Andra Manfelde "Zemnīcas bērni"... grāmata, kuru lasīju aizgūtnēm... asaras acīs... tik skaudri patiesi līdz sirds dziļumiem... emocionāli spēcīgs darbs... skaista valoda, kas urdz kā pavasara strautiņš, likdama izlasīt vēl un vēl...ar neatslābošu interese...līdzpārdzīvot un izdzīvot...

Satikti mīļi tuvi un tāli cilvēki....
Un vēl... miglaini pūču nospiedumi2 komentāri:

  1. Interesantos pasākumos esi bijusi! Es par Kompasu esmu tikai lasījusi PĒC pasākuma un vienmēr nodomājusi, ka gribētu reiz to apmeklēt. :c)

    Buto deja tiešām ir k-kas skaists un pārsteidzošs! Iesaku noskatīties šo filmu: http://likiburtnica.wordpress.com/2010/12/01/kirsu-ziedi-ziemas-aukstuma/

    AtbildētDzēst
  2. Totaldobže telpas jau vien ir vērts redzēt :) Fabrikas neremontētas telpas, kurās ielikti logi... divās krāsniņās sprakšķ liesmas...neformālā gaisotnē mākslinieki dalās savā daiļradē, emocijās...MEGA pozitīvo emociju lādiņš.
    Paldies par ieteikumu, būs jāsameklē filma un jānoskatās.

    AtbildētDzēst